צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים באשדוד

קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור גיזום עצים באשדוד (כולל עבודת גיזום עצים בגובה) וחסכו במחיר. ניתן לקבל עוד היום מספר הצעות מצוינות מגוזמים מנוסים ומומלצים בעיר.

מצאו גוזם מומחה לגיזום עצים באשדוד

אולי לא ידעתם זאת אך גוזם עצים מקצועי, צריך להחזיק בתעודה ממשרד החקלאות אשר מעידה כי הוא גוזם מומחה. במידה ונדרשת לכם עבודת גיזום של עצים בגובה רב, על הגוזם להחזיק בתעודה נוספת לגיזום עצים בגובה.

 

בנוסף, כאשר מזמינים גוזם לצורך גיזום עצים באשדוד, חשוב לבדוק כי יש ברשותו ביטוח אשר מכסה מקרים של תאונות מכל סוג.

 

אנו נשמח לסייע לכם במציאת גוזם מקצועי ומומחה וזאת מאחר והפורטל שלנו עובד עם הגוזמים המקצועיים והמומלצים ביותר בעיר אשדוד ובסביבתה הקרובה.

 

גיזום עצים באשדוד

גוזם עצים באשדוד גם בגובה

אחת המשימות המורכבות בתחום של גיזום עצים זו כמובן המשימה של גיזום עצים בגובה. עבודה שכזו, תצריך מהגוזם לעבור קורס עבודה בגובה, בה הוא לומד לבצע את העבודה בצורה בטוחה ואחראית שאינה מסכנת אותו ואת הסובבים.

 

בחלק גדול מהמקרים לא יהיה מנוס מהזמנת שירותי מנוף וזאת מאחר ולא נוכל להגיע אל צמרת העץ באמצעות סולם. המנוף בו משתמשים לגיזום עצים הוא מנוף סל, אשר בתוכו עומד הגוזם ומבצע את הפעולה בסמיכות לענפי העץ. אגב, המחיר בעבור גיזום עצים בגובה עומד על 1,800 ש"ח בממוצע, בעבור עצים שגובהם הוא סביב 10 מטר.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים בגובה

מחיר ממוצע לגיזום עצים בגובה: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

 

>> אולי יעניין אותך גם: כריתת עצים באשדוד.

גיזום עץ באשדוד עם 'גיזום בישראל'

פורטל השוואת המחירים גיזום בישראל, עוזר לכם להכיר טוב יותר את המחירים בתחום הגיזום ומסייע באיתור של גוזמים מקצועיים, אשר מחזיקים בציוד המתאים ביותר לצורך ביצוע העבודה.

 

חשוב להבין כי תהליך הגיזום אומנם עשוי להיראות פשוט לחלק מאיתנו אך ישנם מקרים רבים שבהם גיזום חובבני יכול לפגוע בצמיחת העץ ולגרום לנזקים.

 

השאירו פרטים כעת בטופס המצורף ואנו נאתר בעבורכם בעל מקצוע לגיזום עץ באשדוד, שיספק לכם הצעת מחיר כבר בטלפון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

האם תהליך הגיזום טוב לעץ?

באופן כללי, אפשר להגיד כי גיזום העץ בהחלט עשוי לתרום לצמיחתו וזאת בהנחה והפעולה מתבצעת בצורה נכונה, באמצעות הציוד המתאים ובתדירות האופטימלית לעץ שלכם. גיזום העץ עוזר להכניס את קרני השמש גם לאזורים הפנימיים של העץ, מה שתורם רבות להתפתחות שלו ושל הפירות או הפרחים.