צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים בדרום

צריכים גיזום עצים בדרום? הזמינו גוזם עצים שיגיע עד לבית שלכם ויגזום את העץ שלכם בצורה מקצועית. המשיכו לקרוא כדי להבין כמה יעלה גיזום עצים ואיך תוכלו למצוא גיזום עצים בזול.

כך תמצאו גיזום עצים בדרום בזול

בשביל למצוא גיזום עצים בדרום בזול חשוב להבין קודם כל מה קובע את המחיר הסופי שאתם מקבלים. קודם כל המחיר מושפע מגובה העץ שאתם תצטרכו לגזום. בנוסף המחיר יהיה מושפע מהנגישות אל העץ והצורך בשימוש במנוף שיעלה את המחיר. דבר אחרון שמרכיב את המחיר זה התמחור של גוזם העצים עצמו.

 

כשמשאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים שיחזרו אליכם עד 3 גוזמי עצים בדרום. בשביל להוריד את המחירים של גיזום העצים היינו ממליצים לערוך השוואת מחירים ובכל למצוא מחירים יותר טובים בשוק.

 

גיזום עצים בדרום

כמה יעלה גיזום עצים בדרום?

גיזום עצים בדרום יעלה לכם בין 1,200 - 2,400 ש"ח לגיזום של עץ גבוה מ- 7 מטרים. אם יש לכם עצים נמוכים יותר המחיר יהיה בהתאם ויכולות להיות גם תוספות אחרות כמו שימוש במנוף במידת הצורך. תוכלו לראות את מחירון גיזום עצים שלנו אם תרצו להרחיב עוד על המחירים.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים גבוהים בדרום

מחיר ממוצע לגיזום עצים גבוהים בדרום: 1800 ₪

טווח מחיר גבוה 2400 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מתי תצטרכו לגזום עצים?

לרוב צריך לגזום עצים ברגע שיכולה להיות סכנה לגדילה וההפתחות של העץ. הרבה פעמים ענפים יגדלו בצורה שמסתירה את האור מהגזע או מהרבה ענפים אחרים דבר שמונע מהעץ להתפתח בצורה אידיאלית ובריאה. סיבה נוספת היא במקרה שבו ישנם מזיקים שמתחילים לחדור אל העץ ואתם רוצים למנוע מהם להגיע אל לב העץ. דבר נפוץ בעיקר בקרב דקלים שמצריך גיזום עצי דקל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

גיזום עצים בערים בדרום

לחצו על העיר שלכם אם תרצו להזמין גיזום עצים משם. לא מצאתם את העיר שלכם? אנחנו עובדים עם הרבה גוזמים עצים בדרום ואנו מגיעים לכל עיר ויישוב בדרום הארץ, אז התקשרו אלינו ונמצא גוזם עצים שיגיע אליכם.

מה אומר החוק לגבי גיזום עצים של שכנים?

לפי חוק גיזום עצים אם יש לשכן שלכם עץ שמפריע לכם ומהווה מטרד אסור לכם לגזום אותו בעצמכם. רק מי שהעץ נטוע בשטח שלו אחראי לגיזום העץ. במקרים כאלו נהוג קודם כל לנסות ליישב את זה עם השכן שלכם ולבקש שיגזום את הענפים שמפריעים לכם או פירות שנופלים בשטח שלכם. שימו לב שמומלץ לא לנסות להביא את הנושא לידי בית משפט כי ההגדרה של הפרעה היא לא מאוד חד משמעית והנושא הזה יכול לקחת זמן רב. תמיד סידור קל בין שכנים הוא הפתרון האידיאלי.