צריכים גיזום עצים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

גיזום עצים

כל מה שתצטרכו לדעת לגבי גיזום עצים החל ממחירון שיראה לכם מחירים שונים לפי גובה ושימוש במנוף. תוכלו לראות גם מתי בדרך כלל גוזמים עצים, למי יש אישור לגיזום עצים ולערוך השוואת מחירים כדי לחסוך בעלויות.

מחירון גיזום עצים

הוספנו לכם מחירון גיזום עצים.

מחירון גיזום עצים

מחיר גיזום עץ בגובה של עד 4 מטרים

מחיר לגיזום של עץ קטן.


300 - 550 ש"ח
מחיר גיזום עץ בגובה 4 - 7 מטר

מחיר לגיזום של עץ בינוני.


650 - 1,100 ש"ח
מחיר גיזום עץ בגובה 7 - 15 מטרים

המחיר משתנה בהתאם לגובה ולנגישות לעץ.


1,200 - 2,400 ש"ח
תוספת של שימוש במנוף סל לגיזום

עד לגובה של 15 מטר.


500 - 600 ש"ח
תוספת תשלום על פינוי גזם עם משאית

פינוי פסולת לאתר פסולת מורשה.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על המחיר?

  • גובה העץ: בטח שמתם לב לזה במחירון, אבל הגורם המרכזי שמשפיע על מחיר גיזום עצים הוא גובה העץ. ישנן 3 מדרגות: 0 - 4 מטרים, 4 - 7 מטרים, 7 - 15 מטרים.
     
  • שיטת הגיזום: יש שתי שיטות עיקריות של גיזום עצים גבוהים: גיזום עצים עם מנוף וגיזום עצים בטיפוס. גיזום באמצעות מנוף יהיה יותר יקר בגלל השימוש במנוף הסל.
     
  • נגישות ותנאים: נגישות לעץ גם יכול להשפיע על המחיר כי היא מקשה על גוזם העצים לבצע את העבודה שלו כראוי. יש הרבה עצים מסביב לעץ שצריך לגזום? מה לגבי מזג אוויר? שימו לב לקבל הצעת מחיר מסודרת שתסביר את כל הגורמים שעליהם אתם משלמים.

 

גיזום עצים

גיזום לכל סוג עץ

לחצו על סוג העץ או השירות אם תרצו להרחיב עליו עוד.

השוואת מחירים בין גיזום עצים

כל פעם שמדובר על הוצאה גדולה כמו גיזום עצים מומלץ לערוך השוואת מחירים. חיסכון של כמה מאות או אפילו עשרות שקלים לעץ בהחלט מצטבר ושווה את כמה הדקות שתשקיעו בשביל לערוך השוואת מחירים בין גוזמי עצים. אחרי שמשאירים פרטים או מתקשרים אלינו אנחנו שולחים שמות של 3 גוזמי עצים בעיר שלכם שמתמחים בסוג העץ שלכם ויתנו לכם שירות של גיזום עצים מקצועי. אתם רק צריכים לדבר איתם (או לבקש שידברו איתכם), לקבל הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995124

מתי גוזמים עצים?

גיזום עצים תלוי במטרה שאתם מנסים להשיג. נגיד שהמטרה העיקרית שלשמה גוזמים עצים היא בריאות העץ וגדילה נכונה שלו. לפעמים גיזום ענפים מונע התפשטות של מזיקים שיכולים להרוס את העץ. סוג של לקטוע את היד כדי להציל את החולה - ואם לא מצליחים עוברים לכריתת עצים. לפעמים גם נגזום את העץ כשחלק מהענפים חוסמים את הגזע ומונעים כניסה של אור מה שפוגע בגדילה בריאה של העץ.

 

פעמים נוספות שבהם נגזום עצים הם במקרים שנרצה שהם יראו יותר יפים, או שיש ענפים שיכולים להוות סכנה של נפילה. לגבי מתי בשנה גוזמים וכל כמה זמן זה משתנה בין עץ לעץ, אבל כן נוכל להגיד שגיזום עצים לרוב מומלץ לפני האביב כדי שהעץ יכול לצמוח כראוי ופעם בשנה או בחצי שנה. שוב, בדקו לפי סוג עץ.

שאלות ותשובות

האם ניתן לגזום בשנת שמיטה?

גיזום בשנת שמיטה הוא אסור אלא אם כן הוא למען רווחת העץ.


מה המחיר של גיזום עצים?

המחיר של גיזום עצים תלוי בגובה שלו, האם צריך שימוש במנוף ודברים נוספים כמו שפירטנו במחירון.


מה אומר החוק?

בוא נתחיל מזה שרק גוזם מוסמך יכול לגזום עצים. אם נרד יותר לשורש העניין, ישנן סוגים שונים של גוזמי עצמים (1,2,3) שההסמכה שלהם היא שונה לפי הגובה של העץ שעליו מותר להם לעבוד. מה לגבי חובת גיזום עצים? מי שהעץ נמצא נטוע בשטח שלו הוא האחראי. אם הוא נמצא בשטח של השכן אבל מפריע לכם - רק הוא אחראי על הגיזום. אם זה בשטח של העירייה - רק העירייה רשאית לגזום. תוכלו להרחיב על זה בחוק גיזום עצים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה